Trądzik przy chorobach tarczycy zwalcza kuracja Acnezine

Potliwość i trądzik, blada i pergaminowa skóra – różne zaburzenia tarczycy powodują różne problemy z cerą, ale wszystkie sprawiają, że wyglądamy okropnie! Warto zwalczyć problem u podstaw, stosując podwójną kurację Acnezine: krem i tabletki.

Leczysz się na nadczynność tarczycy? Leki przepisane przez lekarza na pewno pomogą, ale przywracanie równowagi w organizmie, a co za tym idzie poprawa wyglądu skóry potrwa co najmniej kilka miesięcy, a być może kilka lat… Nie czekaj tak długo, możesz wyglądać i czuć się lepiej o wiele szybciej! Ważne, aby wybrać właściwy preparat, najlepiej z pomocą dermatologa.

Profesjonalna pomoc dla skóry zaatakowanej przez trądzik

Kuracja Acnezine to dwuskładnikowa terapia dla skóry z problemami, którą stosuje się przy zwalczaniu nawet najostrzejszych postaci trądziku. Składa się z kremu (stosowanie od 1 do 3 razy dziennie na zmienione chorobowo miejsca) oraz kapsułek (połykamy jedną dziennie rano, przed posiłkiem). Cała kuracja została tak pomyślana, aby jak najskuteczniej oczyszczać cerę i przywrócić jej równowagę, co zapobiegnie powstawaniu dalszych zmian.

Krem Acnezine – zioła i najnowsze zdobycze kosmetologii

Aktywnym składnikiem preparatu jest pięcioprocentowy nadtlenek benzoilu, najskuteczniejszy lek na trądzik. Ułatwia usuwanie wydzieliny gruczołów łojowych, zaś rozkładając się uwalnia tlen, co stwarza niekorzystne warunki rozwoju dla bakterii beztlenowych, wywołujących trądzik (Propionibacterium Acnes).

Jako substancje pomocnicze w kremie występują wyciągi z ziół: m.in. nagietka lekarskiego, aloesu, rumianku, lawendy, zielonej herbaty. Zawiera też kwas hialuronowy, polisacharyd naturalnie występujący w skórze, odpowiedzialny za wiązanie wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek, oraz witaminę E i B5 (panthenol).

Kapsułki  Acnezine –  wspomaganie produkcji kolagenu i odżywianie skóry

Osłabienie włókien kolagenu jest przyczyną osłabienia jędrności skóry, więc w kapsułkach Acnezine znalazły się substancje, które pobudzają jego syntezę. Hydrolizat kolagenu jest bogaty w aminokwasy prolinę i glicynę, które są niezbędne do produkcji kolagenu. Witamina C współdziała w biosyntezie kolagenu, jej niedobór powoduje zaburzenia w jego powstawaniu. Ponadto w preparacie znalazły się: witamina E oraz ubichinon (antyoksydanty, który chronią komórki przed utleniaczami), opisany już kwas hialuronowy, wyciąg z aloesu i bioperina, która korzystnie wpływa na przyswajalnie przez skórę substancji odżywczych, witamin i składników mineralnych..

No votes yet.
Please wait...

Be the first to comment on "Trądzik przy chorobach tarczycy zwalcza kuracja Acnezine"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*